استفاده از ایزوگام طرح دار در ضد آب کردن ماشین های سان روف

بهترین مواد ضد آب برای ساختمان شما کدامند؟ راه حل های ضد آب درای تک بیش از 25 سال تجربه در نصب، تعمیر و تعویض مواد عایق رطوبتی در ساختمان های مسکونی و تجاری تنها با استفاده از برندهای مرغوب می باشد.

هنگامی که بحث های اولیه را با یک شرکت ایزوگام طرح دار زیرزمین شروع می کنید، آنها در مورد انواع مواد عایق رطوبتی به شما می گویند و بهترین راه حل را توصیه می کنند.

این انتخاب بستگی به کارهای عایق رطوبتی خاصی که ساختمان شما نیاز دارد و بودجه در دسترس شما دارد. در این مقاله می خواهیم لیست جامعی از مواد ضد آب مورد استفاده پیمانکاران حرفه ای در کار خود را به شما ارائه دهیم.

ارائه تفصیلی روش های عایق رطوبتی: بنابراین، انواع عایق رطوبتی برای یک ساختمان چیست؟ متخصصان عایق رطوبتی مصالح ساختمانی از یکی از روش های عایق رطوبتی آزمایش شده زیر استفاده می کنند.

ایزوگام

انتخاب روش و مواد عایق رطوبتی بستگی به بخشی از ساختمان دارد که می خواهید عایق بندی کنید. در اینجا سه موقعیت اصلی وجود دارد.
کاربردهای ضد آب روی سقف ها: سقف یکی از دو بخش آسیب پذیر ساختمان در هنگام نفوذ آب است. به طور کلی، مواد سقف ضد آب هستند، اما این کافی نیست. سقف در معرض ساییدگی و پارگی شدید است و باید حداقل 4-5 دهه دوام داشته باشد. لازم است مواد ضد آب اضافی اضافه شود.
آنها یا به عنوان یک پوشش محافظ روی سقف اعمال می شوند یا در زیر آن، به عنوان بخشی از چارچوب سقف نصب می شوند.

یک پیمانکار حرفه ای بسته به نوع سقف و آب و هوای منطقه شما (متوسط تعداد روزهای بارانی در سال، رطوبت هوا و غیره) بهترین محصولات عایق رطوبتی را توصیه می کند.ضد آب روی دیوار
مواد عایق رطوبتی برای دیوارها باید بیشتر از محافظت در برابر آب باشد. آنها همچنین باید از موانع بخار یا موانع هوا استفاده کنند. در غیر این صورت، رطوبت ممکن است در سنگ تراشی و نجاری، زیر عایق محبوس شود و در نتیجه کپک، کپک و/یا قارچ پخش شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.