استفاده از شامپو بدن قوی برای ترک اعتیاد جوان پاکستانی

شامپو بدن قوی در مقابل شستشوی بدن آنها شبیه هستند، اما یکسان نیستند.

هر دو پاک کننده مایع هستند که معمولاً با نرم کننده هایی برای نرم کردن پوست و سورفکتانت های ملایم ساخته می شوند که کفی غنی و کف آلود ایجاد می کنند.

تفاوت اصلی آنها در قوام و غلظت مواد تشکیل دهنده آنها است. دکتر Lefkowicz می گوید: شامپو بدن قوام قوی تر و ژل مانند دارد و به طور معمول دارای غلظت بیشتری از عطر است.

شوینده‌های بدن معمولا آبرسان و مرطوب‌کننده‌تر هستند، که باعث می‌شود در هوای سردتر و خشن‌تر مفیدتر باشند. آن‌ها از حذف رطوبت از پوست جلوگیری می‌کنند که می‌تواند باعث آسیب دیدن آن شود.

به گفته دکتر Lefkowicz، شامپو بدن برای افرادی که در آب و هوای گرم و مرطوب یا با پوست های طبیعی چرب زندگی می کنند.

شامپو

یک انتخاب عالی است. او می‌گوید: «از آنجایی که شامپو بدن رطوبت کمتری نسبت به شستشوی بدن دارد، برای کسانی که در آب و هوای گرم‌تر زندگی می‌کنند یا برای افرادی که پوست چرب دارند، بهتر است.

به گفته دکتر Lefkowicz، بهتر است از پارابن ها و فتالات ها اجتناب کنید، به خصوص اگر در گذشته واکنش های نامطلوبی به صابون داشته اید.

او می‌گوید: «برای افرادی که پوست حساسی دارند، توصیه می‌کنم مراقب شامپو بدن باشند که دارای عطر یا رنگ‌های سنگین هستند.

زیرا ممکن است برای برخی افراد تحریک‌کننده باشد. یک پاک کننده ساده، مانند شستشوی بدن Olay Ultra Moisture (9 دلار؛ amazon.com)، به خوبی کار می کند.

او می‌گوید یکی از موادی که همه باید از آن اجتناب کنند، دانه‌های ریز در شستشوهای لایه بردار است زیرا می‌توانند برای محیط‌زیست مضر باشند.

او می‌افزاید: «همچنین، برای افرادی که می‌خواهند کلاً از پلاستیک استفاده نکنند، صابون نواری معمولاً بسته‌بندی کمتری نسبت به شستشوی بدن دارد».

از طرف دیگر، دکتر Lefkowicz می گوید مردم باید به دنبال موادی باشند که مرطوب کننده باشند، نه فقط آبرسان. او می گوید: “در شستشوی بدن، شما می خواهید از شامپو بدنی استفاده کنید که به بهبود پوست شما در طول زمان کمک می کند.

نه اینکه به آن آسیب برساند.” شوینده های بدن که دارای سرامیک، اسید هیالورونیک و پترولاتوم هستند به خوبی عمل می کنند.

تعویض شامپو بدن پاک کننده با افزایش سن، در حالی که پاک‌کننده‌های نوار برای افراد جوان‌تر مناسب هستند.

دکتر لفکوویچ توصیه می‌کند برای پوست‌هایی که کمی پیرتر هستند، به سراغ شامپو بدن مرطوب‌کننده‌تر بدن بروید. او می‌گوید: به دنبال شامپو بدن ملایم و مرطوب‌کننده بدن باشید.

که می‌توانند در طول زمان سلامت پوست را ایجاد کنند، زیرا باعث می‌شوند پوست شما برای مدت طولانی‌تری صاف‌تر، نرم‌تر و سالم‌تر بماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.