استفاده از لوبیا عروس برای زنان باردار ممنوع می باشد

همه چیز درباره لوبیا عروس تغذیه، فواید سلامتی، تهیه و استفاده در منوها، لوبیاها یکی از متنوع ترین و پر مصرف ترین غذاها در سراسر جهان هستند و انواع زیادی در ایالات متحده به دلیل ترکیبات تغذیه ای آنها رشد می کنند.

این غذاهای مقرون به صرفه پتانسیل بهبود کیفیت رژیم غذایی و سلامت طولانی مدت کسانی را دارند که به طور منظم لوبیا عروس مصرف می کنند.

هدف از این نشریه ارائه اطلاعات تغذیه و سلامت مبتنی بر شواهد در مورد حبوبات، نکات آماده سازی، دستور العمل های نمونه و منابع برای مطالعه بیشتر است.

لوبیاهای خوراکی خشک مانند لوبیا عروس، سرمه ای، چشم بلبلی، صورتی و سیاه جزء خانواده حبوبات هستند. یک گیاه حبوبات در یک غلاف دانه تولید می کند. لوبیا خشک دانه های بالغ این غلاف ها هستند. سایر اعضای خانواده حبوبات عبارتند از عدس، نخود، نخود، بادام زمینی و سویا.

لوبیا

همانطور که در جداول 1 و 2 نشان داده شده است، لوبیا عروس خوراکی خشک غذاهای غنی از مواد مغذی هستند. آنها حاوی انواع ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی هستند و در عین حال مقدار متوسطی کالری را فراهم می کنند.

لوبیا عروس حاوی پروتئین، فیبر، فولات، آهن، پتاسیم و منیزیم است در حالی که حاوی مقدار کمی چربی کل، چربی ترانس، سدیم و کلسترول است.

به دلیل غلظت بالای مواد مغذی تقویت‌کننده سلامت، مصرف بیشتر لوبیا در رژیم غذایی آمریکایی می‌تواند سلامت کلی را بهبود بخشد و همچنین خطر ابتلا به برخی بیماری‌ها از جمله بیماری قلبی، چاقی و بسیاری از انواع سرطان‌ها را کاهش دهد.

دستورالعمل های غذایی سال 2010 برای آمریکایی ها مصرف 1.5 فنجان لوبیا در هفته را برای بهره مندی از این فواید بالقوه سلامت توصیه می کند.

متخصصان تغذیه توصیه می کنند که بزرگسالان 25 تا 38 گرم (گرم) فیبر در روز (14 گرم در هر 1000 کالری) مصرف کنند. با این حال، اکثر آمریکایی ها به طور مداوم به این توصیه نمی رسند.

مصرف فیبر غذایی به احساس سیری یا سیری کمک می کند و به حفظ عملکرد سیستم گوارشی کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.