استفاده از پالت پلاستیکی سبلان برای نمای ساختمان در کشور فرانسه

تولید پالت پلاستیکی سبلان شامل ذوب کردن پلاستیک، و علامت گذاری و/یا رنگ آمیزی برای شناسایی است.

پالت های تولیدی در صورت نیاز برای برآوردن شرایط حمل و نقل، درمان می شوند. دو تیمار ISPM 15 تایید شده در حال حاضر عبارتند از بخور MeBr و HT (IPPC، 2017)

سپس پالت‌های تیمار شده روی کامیون‌ها بارگیری شده و از طریق مراکز توزیع برای مشتریان ارسال می‌شوند. هنگام رسیدن به مرکز توزیع، کالا باید یا (الف) از پالت‌ها تخلیه شود و دوباره در پالت‌های دیگری برای حمل و نقل به خرده‌فروشان بارگیری شود.

یا (ب) مستقیماً روی پالت اصلی به خرده‌فروشان منتقل شود. معمولاً از مجموعه متفاوتی از پالت‌ها برای انتقال از مرکز توزیع به خرده‌فروش استفاده می‌کند (سناریوی (الف) بالا).

پالت

با این حال، این حمل و نقل اضافی در این مطالعه در نظر گرفته نمی‌شود. پالت‌های تخلیه‌شده در مرکز توزیع جمع‌آوری می‌شوند و سپس در بارهای تریلر به مرکز بازرسی یا انبار پالت ارسال می‌شوند.

اگر پالت ها آسیبی نبینند، سپس برای استفاده مجدد به زنجیره تامین فروخته می شوند. پالت هایی که نیاز به تعمیر دارند با استفاده از قطعات بازیافتی تعمیر می شوند. هنگامی که پالت ها به پایان عمر خود می رسند، به اجزاء، مالچ، بستر حیوانی و محصولات جانبی انرژی برای بازیافت یا دفن زباله تبدیل می شوند.
4ANIL ET AL به طور مستقیم سوزانده شد. طبق داده‌های بازیافت به‌دست‌آمده از بوش و آرمان (2009)، 10 درصد از هسته‌های پالت دریافتی در صنعت پالت چوبی و ظروف چوبی ایالات متحده در سال 2006 بدون تعمیر مجدداً استفاده شدند، 67 درصد پس از تعمیر دوباره استفاده شدند، 15.7 درصد غیرقابل تعمیر بودند.

میخکوب شده برای بازیافت اجزا، 6٪ برای استفاده از محصولات جانبی آسیاب یا خرد شد، 0.2٪ دفن شد و 1.1٪ برای اهداف دیگر استفاده شد (Bush & Araman، 2009). این داده‌ها برای مدل‌سازی استراتژی‌های پایان عمر استفاده خواهند شد.

داده‌های تولید الوار چوب سخت و نرم به ترتیب از برگمن و بوو (2008) و میلوتا، وست و هارتلی (2005) به‌دست آمدند. داده های عملیات حرارتی پالت و بخور از فروشندگان پالت پالت به دست آمد.

داده های گرمایش RF از طریق محاسبه از سازندگان تجهیزات گرمایش RF جمع آوری شد. عملیات حرارتی معمولی یک پالت به حدود 4775 BTU (5037892 ژول) انرژی از گاز طبیعی، برق و گرمایش در یک کوره معمولی نیاز دارد.

با توجه به اتلاف انرژی تجهیزات در نظر گرفته شده است. داده‌های جمع‌آوری‌شده از دستگاه بخور نشان می‌دهد که بخور متیل بروماید به حدود 10-15 گرم MeBr برای یک پالت نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.