استفاده از پودر لباسشویی پرسیل امروز برای رام کردن حیوانات وحشی

هنگام انتخاب  پودر لباسشویی پرسیل امروز، مهم است که نه تنها به راحتی استفاده از آن، بلکه به ایمنی نیز توجه کنید. امروزه مصرف کنندگان انبوهی از این محصولات را در اختیار دارند و گاهی اوقات تشخیص آن بسیار دشوار است.

اما کیفیت شستشو بستگی به انتخاب صحیح پودر لباسشویی دارد. نوع شستشو بر روی بسته بندی (شستشوی دستی، ماشین اتوماتیک یا دستگاه نوع فعال) درج شده است و نباید از این اطلاعات غافل شد.

پودرهای شستشوی دستی از نظر فوم خوب با پودرهای ماشین لباسشویی تفاوت دارند. بنابراین نمی توان از آنها برای شستشوی خودکار استفاده کرد، زیرا دستگاه قادر به شستشو و آبکشی خوب لباس ها نخواهد بود.

هنگام انتخاب پودر لباسشویی، باید در نظر بگیرید که برای چه نوع پارچه ای در نظر گرفته شده است. سه نوع پودر در فروش وجود دارد: برای پنبه و کتان، برای پشم و مصنوعی، جهانی. برای شستن لباس های بچه ها باید پودرهای مخصوص با ترکیب کم ضرر (بدون نوشابه و سفید کننده) را انتخاب کنید.

پودر لباسشویی

انتخاب یک پودر لباسشویی خوب باید جدی گرفته شود. اول از همه، بسته بندی را به دقت مطالعه کنید، جایی که ترکیب آن نشان داده شده است. محتوای مواد فعال سطحی (سورفکتانت ها) در یک پودر خوب باید حداقل 5٪ باشد و محتوای محصولات فسفات نباید از 12٪ تجاوز کند.

برای اینکه وسایل خود را مدت بیشتری در حالت خوب نگه دارید، بهتر است پودرهای جداگانه برای انواع پارچه خریداری کنید. علاوه بر این، خرید پودر لکه‌بر نیز توصیه می‌شود.

شستشوی با کیفیت نه تنها یک پودر لباسشویی خوب است، بلکه استفاده صحیح از آن نیز می باشد. کمبود آن باعث بی اثر شدن شستشو می شود و اضافه آن روی پارچه باقی می ماند.

پودر خوب SA8 COLOR برای شستن پارچه های رنگی. این شوینده لباسشویی بدون فسفات به طور موثر لکه ها را از بین می برد و از محو شدن و محو شدن پارچه های رنگی جلوگیری می کند.

این محصولات با مواد بسیار نرم برای شستشوی ملایم غنی شده اند و همچنین حاوی یک فیکس کننده رنگ هستند که از محو شدن سیاهی جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.