استفاده از کاشی ایفا در ساخت دندان های مصنوعی

پس از نزدیک به یک دهه رشد، صنعت کاشی ایفا سرامیک همچنان در تلاش برای اختراع مجدد خود و افزایش مزیت رقابتی خود با موانعی مواجه است.

در سال 2020، این دسته برای دومین سال متوالی کاهش یافت. درآمد کاشی کف 2.802 میلیارد دلار بود که 5.4 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشت.

در دو سال گذشته، صنعت سرامیک برای پر کردن شکاف وارداتی که پس از خروج چین از بازار کاشی ایالات متحده ایجاد شده بود، تلاش کرد و در عین حال به مسائل معطل کمبود نیروی کار و افزایش فشار ناشی از کاشی‌های وینیل لوکس پرداخت، بدون در نظر گرفتن همه‌گیری که کشتار خود را به بار آورد.

اما فرصتی در افق وجود دارد زیرا کفپوش ها جلوه ای دیگر در داخل و خارج از خانه پیدا می کنند و سلامت و تندرستی در خط مقدم ذهن مصرف کنندگان قرار دارد.

کاشی

در عین حال جمعیت ها به سمت حالت های “لبخند” ساحلی می روند که در آن استفاده از کاشی برجسته تر است. . این صنعت اذعان می‌کند که چالش‌ها باقی مانده‌اند، اما امیدوار است که ادامه نوآوری و آموزش عموم، مصرف‌کنندگان را به سمت آنها سوق دهد.

سرامیک مدت‌هاست که به دلیل مزایای بسیاری از دوام گرفته تا تمیزی آن مورد تحسین قرار گرفته است. همچنین این کفپوش طبیعی و پایدار است، مانند چوب سخت. اما جدا از مزایا، یکی از چالش‌برانگیزترین و زمان‌برترین طبقه‌ها برای نصب و در نتیجه هزینه بر است.

صعود شهاب سنگ LVT در زمانی اتفاق می افتد که زمان و پول برای مصرف کنندگان اهمیت فزاینده ای دارد و در آن صنعت سرامیک همچنان با کمبود روزافزون نیروی کار مواجه است. کارگران ماهر در حال پیر شدن و بازنشستگی هستند و جوانان کمتری وارد حرفه می شوند.

اسکات کاروترز، مدیر اجرایی بنیاد آموزش کاشی و سرامیک، می‌گوید: «ما می‌دانیم که مشکل داریم»، اما او به سرعت اشاره می‌کند که بسیاری از مردم فکر می‌کنند هر کسی می‌تواند کاشی نصب کند.

“درسته؛ هرکسی میتواند. اما سوال این است: آیا آنها واجد شرایط هستند و آیا این آزمون در آزمون زمان مقاومت خواهد کرد؟

برای رسیدگی به این مشکل، تلاش‌هایی از سوی همه از انجمن‌های صنفی گرفته تا صاحبان مشاغل خصوصی انجام شده است تا فرصت‌های آموزشی و آموزشی را به هر کسی که علاقه‌مند به یادگیری است، ارائه دهد.

اما به نظر نمی رسد که این تلاش ها به اندازه کافی سریع نتیجه دهد، و در را برای محصولاتی مانند LVT باز می گذارد که نصب سریعی را ارائه می دهند و به عنوان ضد آب معرفی می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.