برای رسیدن به پیاده روی دقیق از لیمو استفاده کنید

چند روز پیش لیمو ترش نارس  از یک تور فناوری یک هفته ای در اسرائیل که توسط بخش Vital Voices لهستان (www.vitalvoices.pl) و سفارت اسرائیل در ادامه برنامه مربیگری “زنان در فناوری” برگزار شد، برگشتم.

لیموناد در عنوان می تواند نشان دهد که این تور در مورد غذاهای اسرائیلی بود (در واقع غذا در آنجا باورنکردنی است …) اما در واقع من 6 روز جلسات الهام بخش و بحث در مورد روش اسرائیلی برای انجام نوآوری ها و اینکه چرا آنها در این زمینه بهتر هستند داشتم.

منطقه و سپس هر کس در جای دیگر.

در اینجا لیمو ترش سه فصل  خلاصه کوتاه و رسید من برای “لیموناد شیرین” بر اساس مجموعه جلسات با افراد الهام بخش از تجارت، علم و سیاست اسرائیل است.

1. نوآوری ها باعث ایجاد فناوری می شوند و نه برعکس.

اولین قدم ایجاد  سیستم آموزشی متمرکز بر نوآوری، خلاقیت و شجاعت است. اسرائیلی‌ها تا حدی به چنین رویکردی محکوم هستند – آنها در کشوری زندگی می‌کنند که منابع طبیعی را در اختیار ندارند، در یک محیط ژئوپلیتیکی چالش برانگیز. اما با وجود همه اینها، آنها ناامید نیستند و کل سیستم آموزشی آنها از هدف “خلاق بودن!” حمایت می کند.

و آنها لیمو ترش خشک شیرازی  در واقع هزاران استارت‌آپ را هر ساله ایجاد می‌کنند، که توسط شبکه‌ای متراکم از «انکوباتورها» و «شتاب‌دهنده‌ها» پشتیبانی می‌شوند، که نمونه‌های عالی از مشارکت عمومی و خصوصی هستند.

2. شکست ها مشکلی ندارند. افتاد پایین؟ دوباره بلند شو! (و قبل از اینکه بلند شوید کمی استراحت کنید و فکر کنید که چه چیزی اشتباه بوده است).

از هزاران  لیمو ترش سنگی استارت‌آپ که هر ساله راه‌اندازی می‌شوند، بیشتر آنها زنده نمی‌مانند، اما نویسندگان آن‌ها به سادگی از درس‌های آموخته‌شده استفاده می‌کنند و پروژه بهتر و دیگری را ایجاد می‌کنند. هیچ کس به خاطر شکست اول / دوم / سوم (…) انگ نمی خورد. و حتی زمانی که در نهایت موفق شدند، فوراً به این فکر می‌کنند که چگونه پروژه دیگری، بهتر و حتی نوآورانه‌تر را شروع کنند.

  • منابع:
    1. HOW THE ISRAELI MAKE SWEET LEMONADE
  • تبلیغات: 
  1. عملیات حرارتی ملایم بی خطر است ممکن است
  2. علاوه بر این، حاوی هیچ گونه گلوتن نیست
  3. از یک تیر پشمی پهن به ماشین بافندگی وارد می‌شود
  4. فواید انواع چای بر چگونگی عملکرد بدن در طول روز!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.