برنج چمپا محلی مربوط به قرون وسطی در اهرام ثلاثه مصر پیدا شد

برنج محموله قرمز: برنج محموله قرمز کمی شبیه برنج چمپا محلی است و معمولاً در تایلند کشت می شود. پر از مواد مغذی ضروری است و رنگ قهوه ای مایل به قرمز دارد.

این برنج مکمل بسیاری از غذاهای کاری است که با گیاهان و ادویه ها طبخ می شوند. تنها چیزی که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که برنج محموله قرمز نسبت به سایر انواع برنج به زمان پخت طولانی تری نیاز دارد.

برنج ایندرایانی: برنج ایندرایانی بر قلب هندی ها حکومت می کند. اگر در هند زندگی می کنید، این یک نوع برنج است که باید حتما امتحان کنید! وقتی پخته می شود بافت بسیار خوبی دارد و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است.

برنج سفید: همه کاره ترین نوع برنج باید برنج سفید باشد. در سراسر جهان شناخته شده است و با هر نوع آشپزی در هر آشپزی سازگار است.

برنج
Beras Untuk Diabetes

وقتی کاملا پخته شود بافتی کرکی و چسبناک بسیار ملایم دارد و انرژی بدن را نیز تامین می کند. این بهترین نوع برنج برای غذاهایی است که نیاز به پر کردن و سرخ کردن دارند.برنج سوشی
این برنج شبیه برنج چسبنده است و نشاسته بالایی دارد. این برنج سوشی نامیده می شود زیرا برای تهیه سوشی سنتی ژاپنی مناسب است و می تواند به عنوان یک غذای جانبی ایده آل با غذاهای دریایی استفاده شود.

برنج تایلندی بنفش: برنج بنفش تایلندی یک نوع برنج بسیار کاربردی است زیرا می توانید از آن برای تهیه غذاهای شیرین و خوش طعم استفاده کنید.

رنگ برنج حتی بعد از پختن هم بنفش است مگر اینکه ادویه هایی اضافه کنید که رنگ را از بین ببرد. برای ایجاد ظروف خلاقانه و گران قیمت و رفتاری مانند مخلوط یاس و برنج چسبنده استفاده می شود.

برنج بومبا: برنج بومبا دارای رنگ سفید مرواریدی است و به دلیل خاصیت نچسب آن معروف است. این به این دلیل است که برنج سرشار از آمیلوز است که از چسبیدن آن جلوگیری می کند.

برنج بومبا می تواند ۲ تا ۳ برابر بیشتر از برنج معمولی آب جذب کند و حتی پس از پخته شدن کامل خود را به خوبی حفظ کند. دارای طعمی غنی و بافتی است که بسیار جویدنی تر از سایر انواع برنج است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.