تولید نوعی صندل مردانه خارجی برای از بین بردن بوی بد دهان

زیره چرمی صندل مردانه خارجی قسمتی دوخته شده و قسمتی به رویه کفش چسبانده شده است. یک برچسب کاغذی مربعی با شماره دسترسی آنها روی هر زیره چسبانده شده است.

در حالی که یک برچسب دیگر با یک نخ روی هر یک از منگوله ها در قسمت جلوی کفش وصل شده استدر وضعیت بدی. آنها کثیف و بد شکل هستند و هر دو زیره چرمی در ناحیه پاشنه کاملاً فرسوده شده و لایه‌های پشتیبانی داخلی قابل مشاهده هستند.

چرم خشک و ترک خورده است و قسمت کوچکی از قسمت جلوی نوک تیز هر دو دمپایی وجود ندارد. پارچه مخمل بنفش کفی پژمرده شده و پرز تا حدی از بین رفته است.

پارچه زمینی مخمل نیز در برخی مناطق فرسوده می شود و پارچه تکیه گاه بافته شده در زیر آن آشکار می شود، در حالی که در مناطق دیگر با خاک پوشیده شده است. نخ ها و پولک های فلزی خورده شده و ظاهر براق اولیه خود را از دست داده اند.

بسیاری از پولک‌ها گم شده‌اند، همانطور که از تفاوت رنگ روی پارچه مخملی مشخص است (شکل 2b). در دمپایی سمت چپ نیز قسمت کوچکی از گلدوزی با نخ فلزی وجود ندارد (هم مقوای نگهدارنده و هم نخ های فایل).

پارچه مخمل در Vamp وضعیت بهتری دارد اما نخ های فلزی نیز خورده شده و بسیاری از نخ های تیرتر به دلیل خرابی نخ دوخت به راحتی از پارچه مخمل جدا می شوند.

فقط دو منگوله روی هر دمپایی وجود دارد، یکی در قسمت جلوی نوک تیز و دیگری کوچکتر در مرکز دهانه vamp. دو سوراخ روی vamp در هر طرف منگوله مرکزی نشان می دهد که دو منگوله دیگر در ابتدا به هم متصل بوده اند.

نخ های منگوله ها باز و کثیف است و به راحتی به لامپ متصل می شوند. در نهایت چرم قرمز رنگی که به‌عنوان دمپایی استفاده می‌شود، خشک و ترک خورده است و در ناحیه نزدیک به پاشنه‌ها با خاک پوشیده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.