دختری با لیمو خشک امروز برای پدرش آش درست کرد

لیمو خشک امروز حاوی ویتامین های زیادی است و مهمترین ماده غذایی است که در تمام فصول استفاده می شود. لیمو به طور مکرر در فرآیندهای تقویت ایمنی و تهیه دمنوش های گیاهی استفاده می شود.

لیموی خشک نیز در تهیه چای های معطر مختلف ترجیح داده می شود. لیموهای خشک تهیه شده در مناطق بسته بهداشتی باید مصرف شود.

معتبرترین، سریع ترین و مرتبط ترین برند به نام pestil.net شناخته می شود. از آنجایی که هیچ ماده افزودنی در محصولات وجود ندارد، می توان آن را با خیال راحت مصرف کرد.

لیمو

پوست لیمو و پوست لیمو مستقیم فواید زیادی برای بدن دارند. لیمو سرشار از ویتامین C است و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی اش شناخته شده است. به طور کلی فواید لیموی خشک به شرح زیر است:

دمنوش های گیاهی تهیه شده با آب لیمو معمولی کبد را پاکسازی می کند و هنگام مصرف از روان شدن آن جلوگیری می کند.
سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و باعث بهبودی سریع بیماری ها می شود.

از آنجایی که لیمو حاوی پتاسیم است، فشار خون را تنظیم می کند. لیموی خشک خاصیت ادرارآوری دارد. بنابراین، به خلاص شدن سریع عفونت ها از بدن کمک می کند.
باعث تسکین بیماری های قلبی می شود. در تسکین رماتیسم، درد مفاصل، کلسیفیکاسیون، درد استخوان موثر است. با لیموی خشک چه کنیم؟

از آن در چای معطر شیرین، سرد و گرم، دسر، کیک، کلوچه با لیموی خشک استفاده می شود. در عین حال لیموی خشک یا پوست لیموی خشک یکی از پرمصرف ترین محصولات از نظر عطر، رنگ و طعم است. دمنوش های گیاهی مورد استفاده در فرآیند درمان حاوی لیموی خشک است.

چگونه لیموی خشک درست کنیم؟

لیموها را باید به شکل گرد نازک برش دهید و در سینی بچینید. باید به مدت 3 ساعت در فر گرم شده با دمای حدود 100 درجه نگهداری شود. باید به مدت یک ساعت در دمای اتاق نگهداری شود و در شیشه های دربسته نگهداری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.