زنی با پوشیدن کفش کالج نوین چرم چشم خورد

یک جفت کفش کالج نوین چرم سفید خوب تقریباً با هر چیزی که در کمد خود دارید ست می شود. کفش های کتانی فقط برای ورزشکاران نیست.

قبلاً می‌توانستیم فقط از روی کفش‌های ورزشی‌شان بفهمیم که یک نفر دانشجوی ورزشکار است. اما حتی اگر ورزشکار نیستید، این کفش‌ها برای پیمایش در محوطه دانشگاه در طول پاییز عالی هستند.

مشابه کفش های سفید، کفش های کتانی مشکی بسیار شیک هستند. نام‌های تجاری زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما به نظر می‌رسد Converse به جلسه بازگشته است.

من هم یک جفت کفش کتانی سفید خوب دارم و هم یک جفت کفش ورزشی مشکی و وقتی در مورد اینکه چه کفشی بپوشم در تعارض هستم، به سادگی یکی از اینها را بیرون می‌آورم.

پاییز است و چکمه ها هم همینطور. اگر به مدرسه ای در شمال می روید یا به مدرسه ای می روید که در محیطی مستعد برف و هوای فوق العاده سرد قرار دارد، چکمه ها ممکن است بهترین گزینه برای شما باشند.

چکمه‌هایی که ضد آب، گرم و راحت هستند که در آن‌ها هنوز می‌توانید پای خود را احساس کنید، برای داشتن در این نوع آب و هوا عالی هستند. اگر احتمالاً در محیطی بسیار گرمتر به کلاس می روید، پس چیزی که شل تر است اما همچنان قابل توجه است ممکن است برای ماه های سردتر نیز به خوبی کار کند.

کفش. شما آنها را می خرید، آنها را می پوشید، آنها را دوست دارید. اما واقعا در مورد آنها چه می دانید؟ شما باید بدانید که چه نوع کفش هایی بپوشید آیا سنت ها، سبک ها و اجزای کفش شما را مجذوب خود کرده است؟

به خواندن ادامه دهید تا در مورد قطعات یک کفش، انواع مختلف کفش و حتی چند درس تاریخ بیاموزید. تا زمانی که کارتان تمام شود، یک متخصص واقعی سبک کفش خواهید بود. راحت باشید زیرا می خواهید همه چیزهایی را که می خواستید بدانید و سپس مقداری را یاد بگیرید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.