لنت ترمز oem سفینه فضایی در روی زمین جا ماند

مجموعه ای از لنت ترمز oem برای ترمزهای دیسکی با کارایی بالا انواع مختلفی از لنت ترمز بسته به کاربرد مورد نظر خودرو، از بسیار نرم و تهاجمی (مانند برنامه های مسابقه) تا ترکیبات سخت تر، بادوام تر و کم تهاجمی تر وجود دارد.

اکثر سازندگان خودرو نوع خاصی از لنت ترمز را برای وسیله نقلیه خود توصیه می کنند، اما ترکیبات را می توان با توجه به سلیقه شخصی و سبک رانندگی تغییر داد (با خرید لنت متفاوت یا ارتقاء به لنت عملکرد در محدوده تولید کننده).

لنت

هنگام خرید لنت ترمز غیراستاندارد باید مراقب باشید، زیرا محدوده دمای کارکرد ممکن است متفاوت باشد، مانند ترمز نکردن کارآمد لنت در هنگام سرد بودن یا محو شدن لنت های استاندارد در رانندگی سخت.

در خودروهایی که دچار کمرنگ شدن بیش از حد ترمز هستند، با نصب لنت ترمز با کیفیت تر و تهاجمی تر، می توان مشکل را به حداقل رساند.

مهمترین ویژگی هایی که در انتخاب مواد لنت ترمز در نظر گرفته می شود به شرح زیر است. توانایی این ماده برای مقاومت در برابر محو شدن ترمز، ناشی از افزایش دما، مواد از تبدیل انرژی جنبشی به انرژی حرارتی تجربه خواهند کرد.
اثرات رطوبت بر ترمز محو می شود. همه ترمزها طوری طراحی شده اند که حداقل در معرض قرار گرفتن موقت در معرض آب مقاومت کنند.
توانایی بازیابی سریع از افزایش دما یا رطوبت، و نشان دادن سطوح اصطکاک تقریباً یکسان در هر نقطه از فرآیند خشک کردن یا سرد کردن.

ضریب اصطکاک لنت های ترمز مدرن باید به اندازه کافی کم باشد تا از قفل شدن چرخ ها جلوگیری کند اما به اندازه کافی بالا باشد تا قدرت توقف کافی را فراهم کند. ضرایب اصطکاک معمولاً بین 0.3 و 0.5 برای b است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.