لوله و اتصالات چدنی که یک راننده کامیون از آن به عنوان برف پاک کن استفاده کرد

لوله های پی وی سی یا لوله های پلی وینیل کلرید، لوله و اتصالات چدنی سبک وزنی هستند که معمولاً در سیستم های تخلیه، زباله و دریچه استفاده می شوند. لوله های پی وی سی اغلب به رنگ سفید هستند و اندازه آن در لوله ها نوشته شده است.

بسیار بادوام است و از آنجایی که از پلاستیک ساخته شده است، از زنگ زدگی و خوردگی معاف است و برای استفاده طولانی مدت عالی است.

آنها اغلب برای جایگزینی لوله های گالوانیزه استفاده می شوند، زیرا نصب آنها آسان تر است، دوام بالایی دارند و نسبتاً ایمن تر هستند.

در حالی که معمولاً آن را در سینک‌ها، توالت‌ها و زهکشی‌های دوش استفاده می‌کنید، می‌تواند فشار بالای آب را تحمل کند، بنابراین ممکن است آن را به عنوان خط اصلی تامین آب در برخی ساختمان‌ها نیز بیابید.

با این حال، به دلیل نگرانی در مورد آلودگی شیمیایی، برخی از ایالت ها استفاده از لوله های PVC را برای شبکه های آب ممنوع می کنند.

لوله

لوله های پی وی سی دارای قابلیت عایق صوتی عالی هستند که آن را برای استفاده در داخل خانه بهتر می کند.
آستر صاف احتمال انسداد لوله های پی وی سی را کاهش می دهد و از آنجایی که از پلاستیک ساخته شده است، خورده یا زنگ نمی زند.

در دمای بالای آب، با دمای کاری تا 140 درجه فارنهایت، به سرعت تخریب می شود. ممکن است پلی وینیل کلرید را که می تواند باعث مشکلات تولید مثلی و تنفسی شود، شسته شود.

لوله های خود را با اپوکسی ePIPE بازیابی کنید. بسته به هدف، شرایط محیطی و کد محلی، مواد لوله کشی که باید استفاده کنید بسیار متفاوت خواهد بود.

برای سیستم های تخلیه، زباله و هواکش (DWV)، لوله های پی وی سی بهترین گزینه هستند، به خصوص اگر برای استفاده در استخر باشد.

لوله های گالوانیزه در پروژه های ساختمانی جدید مورد استفاده قرار نمی گیرند، زیرا نصب آنها سخت است و در سال های اخیر فقط برای خطوط گاز استفاده می شود.

برای سیستم‌های لوله‌کشی آب، لوله‌های PEX و لوله‌های مسی گزینه‌های محبوبی هستند و هر دو تخصص‌های خاص خود را ارائه می‌دهند. اگرچه، اگر به تنهایی این کار را انجام می دهید، لوله PEX برای پروژه های DIY محبوب تر است زیرا نصب آن آسان است.

اگر نیاز به نصب یا تعویض لوله های خود دارید و هنوز نمی توانید تصمیم بگیرید که از کدام یک استفاده کنید، با یک لوله کش حرفه ای مشورت کنید.

دانش آنها در مورد قوانین ساختمان محلی و تجربه آنها به صاحبان خانه کمک می کند تا نوع مناسب لوله را برای موارد استفاده مختلف انتخاب کنند.

از طرف دیگر، اگر در لوله های خود نشتی دارید، از یک پوشش مانع اپوکسی برای پوشش دادن لوله های خود و محافظت از آن در برابر نشت های بعدی استفاده کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.