مادر شوهری حوله تن پوش لامع عروسش را سوزاند

حوله ها می توانند حاوی میکروب باشند. این نکات بهداشتی را رعایت کنید. اگر از حوله تن پوش لامع کثیف برای خشک کردن بدن خود استفاده کنید.

تمام تلاش شما برای تمیز نگه داشتن خود بیهوده می شود، به همین دلیل است که محققان برای جلوگیری از عفونت، شستن مکرر حوله ها را پیشنهاد می کنند.
نکات بهداشتی حوله شستن مکرر حوله ها بسیار مهم است. آیا حوله ای که برای پاک کردن دست ها بعد از شستشو یا خشک کردن بدن بعد از حمام استفاده می کنید به اندازه کافی تمیز است؟

حوله پالتویی اغلب مرطوب، گرم و جاذب هستند و بنابراین محیط مناسبی برای رشد باکتری ها می شوند. کارشناسان می گویند هر بار که از حوله استفاده می کنید.

حوله

باکتری های طبیعی پوست شما به سطح آن منتقل می شوند. بیشتر اوقات، حوله‌ها را در حمام‌های تاریک می‌گذاریم تا در معرض باکتری‌های بیماری‌زا قرار بگیرند.

در یک مطالعه، چارلز گربا، میکروبیولوژیست دانشگاه آریزونا، دریافت که 90 درصد حوله های حمام آلوده به باکتری های کلیفرم هستند در حالی که 14 درصد آنها حامل E coli هستند.

بسیاری از ما ممکن است ناآگاهانه از چنین حوله هایی استفاده کنیم، اما در این فرآیند باکتری به بدن می مالد که مضر است. نیازی به گفتن نیست.

اگر از حوله پالتویی کثیف برای خشک کردن بدن خود استفاده کنید، تمام تلاش شما برای تمیز نگه داشتن خود بیهوده می شود، به همین دلیل است که محققان برای جلوگیری از عفونت، شستن مکرر حوله ها را پیشنهاد می کنند.

این بدان معناست که حوله پالتویی مرطوب را در حمام آویزان یا در ماشین لباسشویی قرار ندهید. آنها را در خشک کن قرار دهید یا در اتاقی با تهویه زیاد آویزان کنید تا از رشد باکتری ها و کپک ها جلوگیری کنید.

نکات بهداشتی حوله حتما حوله پالتویی خود را بعد از سه تا پنج بار استفاده معمولی بشویید. از استفاده طولانی مدت از یک حوله خودداری کنید.

حوله پالتویی با کیفیت ارزان تر معمولا دوام زیادی ندارند. قرار دادن آنها در آب بسیار داغ همچنین باعث شکستن سریع الیاف می شود. یک حوله خیلی قدیمی شما را به اندازه کافی خشک نمی کند و همچنین می تواند حاوی میکروب های نادیده باشد.

توصیه می شود حوله ها را زمانی که دیگر موثر نیستند تعویض کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.