مردی برای خرید باطری ماشین پراید 55 آمپر خانه اش را فروخت

موقع تعویض باطری ماشین پراید 55 آمپر موارد زیر را رعایت کنید. تجهیزات محافظ شخصی می تواند شامل عینک، محافظ صورت، دستکش لاستیکی و یک لاستیکی باشد. اشیاء فلزی نباید در بالای باتری قرار گیرند.
اجازه ندهید کار شما به محیط زیست آسیب برساند! در مورد محدودیت ها و دستورالعمل های محلی در مورد دفع زباله های شیمیایی اطلاعات کسب کنید.
در صورت ریزش، باقیمانده باتری را با ریختن آن در خاک یا آب دفع نکنید زیرا باعث آلودگی می شود. ریزش ها را نیز می توان با استفاده از مواد شیمیایی مبتنی بر قلیایی و پودرهایی مانند خاکستر سودا خنثی کرد.

تمام باتری های مصرف شده و زباله های ناشی از نشت و آتش سوزی باید مطابق با قوانین حفاظت از محیط زیست، مقررات ویژه زباله و مقررات حفاظت از محیط زیست دفع شوند.

باطری

همیشه هنگام رفتن به جاده بدترین سناریوها را در نظر بگیرید! شماره های اضطراری خود را در صورت خرابی بدانید. اکثر خدمات امداد جاده ای برای کمک در صورت خرابی باتری کاملاً آماده و مجهز خواهند بود.
خدماتی مانند AA یک تکنسین باتری واجد شرایط را ارائه می دهد که در بدو ورود مشکل را تشخیص می دهد. هر وسیله نقلیه از وسایل نقلیه خود حمل می کند

دستگاه قابل حمل منحصر به فرد با فناوری پیشرفته که تشخیص کامل باتری و سیستم شارژ خودرو را ایجاد می کند (این یک سرویس رایگان برای اعضای AA است). این دستگاه برای شناسایی نوع باتری مورد نیاز استفاده می شود.
چگونه یک وسیله نقلیه را شارژ کنیم

چگونه یک وسیله نقلیه را شارژ کنیم. باتری همیشه باید در مکانی با تهویه مناسب شارژ شود. همیشه دستورالعمل های سازنده شارژر را دنبال کنید.
مطمئن شوید که وسایل نقلیه با هم تماس نداشته باشند و احتراق هر دو خودرو خاموش باشد. اطمینان حاصل کنید که هر دو خودرو در حالت خنثی یا “پارک” هستند.
قبل از اتصال به باتری مطمئن شوید که شارژر خاموش است. سیم شارژر را با سیم مثبت قرمز (+) به پایانه مثبت و سیم سیاه یا آبی منفی به پایانه منفی وصل کنید.
اطمینان حاصل کنید که همه اتصالات محکم و دور از اجزای متحرک یا چرخان هستند. موتور خودرو را با باتری “خوب” روشن کنید و اجازه دهید یک دقیقه کار کند.

کابل ها را به ترتیب مخالف جدا کنید تا از اجزای متحرک یا چرخان خودرو دور نگه داشته شوند. همیشه قبل از اتصال یا جدا کردن کانکتور ترمینال مثبت (قرمز) کانکتور ترمینال منفی (سیاه) را جدا کنید.

اگر آچار در حین سفت کردن پایانه مثبت، سطح زمین شده را لمس کند، هیچ قوسی ایجاد نخواهد شد. به طور مشابه، هنگام نصب کانکتور ترمینال منفی، هیچ قوسی ایجاد نمی شود زیرا قاب تجهیزات با نگاتیو مشترک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.