ورزشکاری با قابلمه چدن تکی عروس به جام جهانی راه یافت

نقطه ضعف (مضرات) مجموعه قابلمه چدن تکی عروس Eslite Life این است که قابل شستشو در فر و ماشین ظرفشویی نیست!برای یک رژیم غذایی سالم با روغن کمی بپزید. مناسب برای استفاده در القایی، گاز، سرامیک، برق و هالوژن.

ست 10 تکه ظروف نچسب چدن استون همانطور که در تلویزیون دیده می شود. ست ظروف آشپزی، ضد خش، روکش چدن، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی.

شما قطعاً همه چیز را در مورد مجموعه ظروف نچسب 10 تکه سنگ چدن دوست خواهید داشت، ظروف پخت و پز بسیار سبک است و گرما را به طور موثر توزیع می کند و در نتیجه غذا را به رنگ قهوه ای کامل می پزد.

قابلمه

ظروف سنگی چدن دارای سطح رهاسازی غذای شگفت انگیز با حالت نچسب چند لایه است که تمیز کردن را آسان می کند.

بیشتر ظروف چدنی برای فر و ماشین ظرفشویی ایمن نیستند، اما ویژگی که ظروف سنگی چدنی را برجسته می کند، مزیت (مزایای) آن نسبت به سایر برندهای ظروف چدنی است.

برند ظروف سنگ چدن حرارت فر را تا 500 درجه فارنهایت تحمل می کند و با ماشین ظرفشویی نیز سازگار است.

یکی دیگر از مزایای عالی (حفظ) ظروف پخت و پز سنگ چدن این است که قبل از استفاده نیازی به چاشنی ندارد.

ست قابلمه و تابه چدنی Yiifeeo ساخت کشور آلمان است. این ست آشپزی تمام نیازهای خانواده شما را برآورده می کند.

این مجموعه قابلمه ها و ماهیتابه های چدنی از روکش نچسب مشتق شده از سنگ چدن ساخته شده اند که عملکرد فوق العاده نچسب را در هنگام پخت تضمین می کند.

درست مانند سایر برندهای چدن، این مجموعه ظروف چدنی Yiifeeo 100% فاقد PFOA است و به روغن کمتری نیاز دارد و آن را انتخابی سالم برای غذا می کند.

آنها همچنین قابلمه ها و تابه های محکمی هستند که به راحتی تمیز می شوند و برای اجاق های القایی، گازی، سرامیکی، برقی، هالوژنی و حتی سوخت جامد مناسب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.