کاربرد خرمای زاهدی فراشبند در تهیه قند افراد دیابتی

خرمای زاهدی فراشبند خرمای خشک طلایی کوچک است. میوه ها سخت، براق و مچاله شده و شکل چندوجهی دارند. پوست می تواند به خوبی با پالپ جا بیفتد یا می توان آن را در قسمت تمام شده میوه جدا از هسته و از خود میوه جمع آوری کرد (این بستگی به دما و رطوبت محیط در طول رشد و رسیدن دارد). رنگ خرما از قهوه ای روشن تا قرمز روشن با نوک نخودی متغیر است.

اگرچه میوه های خشک جایگزین سالمی برای شکر هستند، اما کالری بالایی نیز دارند. بسیاری از مردم فکر می کنند که می توانید انواع تنقلات و چیپس ها را با میوه ها و خشکبار جایگزین کنید.

یکی از جایگزین های محبوب خرما است. آنها را می توان به فرنی، پخت PP اضافه کرد و به عنوان میان وعده بین وعده های غذایی استفاده کرد. اما آیا خوردن خرما برای همه امکان پذیر است و آیا این خرما مفید است؟ بیایید با تایسیا پروکوپنکو، متخصص تغذیه، آن را بفهمیم.

ابتدا بیایید بفهمیم این میان وعده چیست. خرما میوه درختان خرما است که بیشتر در مناطق گرمسیری رشد می کند. اندازه میوه ها و رنگ آنها به طور مستقیم به منطقه ای بستگی دارد که این یا آن درخت نخل در آن رشد می کند.

میوه تازه معمولاً به رنگ زرد با سطح صاف و طعم ترش و شیرین است. وقتی خشک می شود، رنگ قهوه ای و طعم عسلی به خود می گیرد.

خرما

از نظر فواید سلامتی، این متخصص تغذیه ادعا می کند که خرما سرشار از مواد مغذی است. آنها حاوی فیبر، پروتئین و کربوهیدرات هستند.

این متخصص تغذیه خاطرنشان می کند که همه اینها به وزن فرد، وجود بیماری های مزمن و داده های فیزیولوژیکی بستگی دارد. همچنین مهم است که رژیم غذایی و مصرف سایر غذاهای شیرین و زود هضم را در طول روز در نظر بگیرید.

خرما نیز مانند هر میوه خشکی ویژگی های خاص خود را دارد که هنگام انتخاب باید به آن توجه کرد. اول اینکه میوه نباید بدرخشد. خرمای براق در بهترین حالت به احتمال زیاد در شربت گلوکز آغشته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.