کاشی ارزان تبریز موجب مرگ پیرزنی در اصفهان شد

کاشی ارزان تبریز با استفاده از پخت دوبل ساخته می شوند. ماده اولیه اولیه خاک رس قرمز است. جرم آن فشرده، پخته، میناکاری می شود، سپس روش پخت تکرار می شود. محصولات برای دکوراسیون دیوار داخلی ضروری هستند.

یکی از ویژگی های این ماده وجود یک روکش براق با براق است که می تواند الگوها / الگوهای مختلفی داشته باشد. انتخاب گسترده ای از تن ها امکان انتخاب هماهنگ ترین سایه را برای هر جهت طراحی فراهم می کند.

کاشی

مدل ها دارای ضخامت کوچک و اندازه مناسب هستند: از 20×20 سانتی متر تا 24×33.3 سانتی متر چنین ابعادی سهولت نصب را تضمین می کند. تولید کنندگان چندین سری بیکوتورا با انتقال رنگ از پایه به اشباع تر ارائه می دهند.

Bicottura در دیوارهای حمام و پشتی آشپزخانه استفاده می شود. در عین حال، به لطف یک پوشش خاص به شکل مینا، ویژگی ها و ظاهر آن حفظ می شود: آب و بخار وارد منافذ نمی شود. گذاشتن چنین کاشی ها روی زمین فقط به شرطی مجاز است که بازدیدکنندگان به ندرت در اتاق ظاهر شوند، خاک از خیابان به حداقل برسد.

کاشی درجه یک مجاز به داشتن هیچ یک از عیوب عملی نمی باشد. حداکثری که در هنجار پذیرفته شده است تار شدن پوشش است. در محصولات درجه دو، ازدواج های زیبایی شناختی و عملکردی می تواند رخ دهد.

درجه سوم شامل کالاهایی با ایرادات آشکار است. این بدان معنا نیست که بر روی کاشی ها ترک خواهد شد. در برخی موارد، ممکن است اختلاف در سایه ها وجود داشته باشد.

هنگامی که مالکان متریال را برای تکمیل خانه یا ساختمان عمومی خود انتخاب می کنند، همیشه با سوال فرم مواجه می شوند. اگرچه مربع رایج ترین در نظر گرفته می شود، بقیه نیز می توانند مرتبط و مدرن به نظر برسند. بیایید در مورد هر یک از فرم های موجود در حال حاضر با جزئیات بیشتری صحبت کنیم:

مربع. یکی از ساده‌ترین و متنوع‌ترین انواع نصب که می‌تواند در دکوراسیون هر اتاقی گنجانده شود. اندازه استاندارد 15×15 سانتی متر است، اما ابعاد دیگر نیز یافت می شود، معمولا بیش از 20 سانتی متر نیست.

مستطیل شکل. به دلیل تنوع در قرارگیری در بسیاری از سبک ها عالی به نظر می رسد: تخمگذار هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی انجام می شود. اندازه کلاسیک 20×30 سانتی متر است، اما برخی از مارک ها مدل های بزرگ با اضلاع تا 90 سانتی متر نیز دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.