کیف چرم زنانه دست دوز موجب آتش سوزی در پلاسکو شد

کیف های حمل و نقل، همه کاره ترین کیف چرم زنانه دست دوز در هر کمد لباسی هستند. برای بیان واضح، می توان از آنها برای جایگزینی کیسه های یکبار مصرف هنگام خرید لباس در یک بوتیک مورد علاقه یا برداشتن چند ماده از یک بازار کشاورزان محلی استفاده کرد. اما آنها بسیار بیشتر از یک کیسه خرید قابل استفاده مجدد هستند.

ناز مکنات، استایلیست مشهور می‌گوید: «کیف‌های جوراب‌دار وسیله‌ای بسیار همه‌کاره برای داشتن در کمد هستند، [زیرا] می‌توان از آن برای موقعیت‌های مختلف استفاده کرد».

خواه قصد اقامت شبانه در جایی را داشته باشید یا با آن در یک پرواز طولانی همراه باشید، می‌تواند تمام وسایل ضروری شما را در خود ذخیره کند.» او همچنین خاطرنشان می‌کند که یک کت و شلوار برای یک کیف روزمره و البته یک کیف کار عالی است. .

کیف
انتخاب برتر ما در مورد کیف‌ چرم، چیزی جز The Transport Tote از Madewell نیست. ظروف امضای این برند به اندازه‌ای بزرگ است که می‌تواند لپ‌تاپ، کتاب، بطری آب و هر چیز ضروری دیگر را در خود جای دهد. ما فکر می کنیم که قیمت مناسبی برای کیفیت نیز هست. اگر هوس ولخرجی دارید، نمی‌توانید با کیف خرید کلاسیک چرمی سنت لورن اشتباه کنید.

برای جلوه‌ای بهتر از کیف کتانی کلاسیک، به چرم (و چرم گیاهی!) روی می‌آوریم، که می‌تواند باعث شود کیف لباس مجلسی کمی عمدی‌تر، شیک‌تر و بی‌زمان‌تر به نظر برسد.

از کیف‌های چرم کار گرفته تا کیف‌های چرم مصنوعی برای استفاده روزمره، ما بهترین کیف‌های چرمی را برای هر مناسبت دنبال کردیم، و لیست انتخاب شده‌ای از طرح‌های ضروری را در پیش رو به اشتراک می‌گذاریم.

یدا کردن یک کیف چرمی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه آسان‌ترین کار نیست، اما ما احساس خوبی نسبت به این انتخاب داریم، به‌ویژه وقتی بیش از ۱۵۰۰ مشتری آمازون از آن پشتیبانی می‌کنند.

این کیف چرم از چرم گاو مومی قدیمی ساخته شده است و دارای شکل کلاسیک کیف مستطیلی است، فقط با تعداد زیادی جیب و محفظه های اضافی برای وسایل شما راحت تر است.

کیف چرم دوشی دارای یک نقطه برای همه چیز است، با دو جیب اصلی، یک جیب زیپ دار، دو جیب باز، یک جفت شیار برای وسایل کوچکتر و یک جیب بیرونی زیپ دار.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.